• Facebook
  • youtube
Sisene Registreeru
Войти в свой аккаунт
Имя пользователя *
Пароль *
Запомнить меня
Создать учетную запись
Поля, отмеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Имя пользователя *
Пароль *
Подтверждение пароля *
Электронная почта *
Проверка электронной почты *

ID 49 - Tallinn, Nõmme, Tähe 42

Tallinn, Nõmme, Tähe 42, Nõmme, Harjumaa Eripakkumine

 Kirjeldus

Müüa korter Nõmme miljööväärtuslikus piirkonnas eestiaegses 4 korteriga majas

 Korter on ehitatud 1936 jõukate linnainimeste üürikorteriks (avar ja valgusküllane planeering, kus oli muuhulgas eraldi teenijatuba). 

Korter on täielikult renoveeritud ja planeering kaasajastatud (suurendatud vannituba, avatud elutuba ja osaliselt ka köök). Põhiplaani muutmisel, renoveerimisel ja sisustamisel on arvestatud sisekujundaja nõuandeid. Koostöös sisekujundajaga valminud mänguline köögimööbel ning vannitoa lahendus, kus pesumasin asub mugaval kõrgusel, kraanikausi kohal peegeluksega kapis.

 

Remondi käigus on paigaldatud uued korralikud "Viking Window" puit-pakettaknad, uus elektrisüsteem ja veevärk. Põrandatest pooled on üle lihvitud vanad puitpõrandad, pooled uued kvaliteetsed parkettpõrandad (hele saar, tumepunane jatoba e. Lõuna-Ameerika kirss). Vannitoa ja esiku põrandad on plaaditud ning elektrilise põrandaküttega. Korteri välisuks on metallist turvauks kahe korraliku lukuga.

 

Korteril on oma, ökonoomne küttesüsteem. Põhikütteks on Mitsubishi tsentraalne õhk-õhk soojuspump (asub pööningul, kütab õhutorustiku kaudu kõiki tube). Soojuspump on täisautomaatne, hoiab etteantud temperatuuri ning selle saab suvel panna ka jahutusreziimi (konditsioneerina töötama). Korteris on sellele lisaks ka eestiaegne pottahi, kuhu on lisatud klaasuks, et saaks elutoa tugitoolis istudes tuld vaadata.

 

Köögis eritellimusel tehtud kasevineerist köögimööbel, Bosch integreeritav tehnika (keraamiline pliit, grilli ja pöördõhuga ahi, nõudepesumasin 45cm, kõrge külmik, integreeritud õhupuhasti). Korteri juurde kuuluvad ka suured keldriruumid - oma keldriboks 10 m2 ja lisaks teise korteriga kahasse veel 13 m2.

 

Ühistransport on käe-jala juures (bussipeatus 400m, Hiiu raudteejaam 1,2km). Tallinna ühed ilusamad terviserajad (Hiiu parkmets, rabarajad ja terviserajad) algavad mõnesaja meetri kaugusel välisuksest. 2...3 kilomeetri raadiuses on mitmeid kauplusi, lastesõimesid, lasteaedu ja koole. Suur heakorrastatud mändidega kinnistu 2000m2, kus on piisavalt parkimiskohti, leidub ruumi kuhu panna kiike ja liivakasti, on oma grillinurk jne jne.

 

Majas on aktiivsed noored inimesed (2013 rajatud uus veetrass ja parkla, 2014 tellitud uus piirdeaed, 2015 täidetud ja heakorrastatud krunti jne). Ka muud maja tehnosüsteemid on viimastel aastatel uuendatud.

 

Lähema 3...4 aasta jooksul oleks mõistlik ära vahetada katus ja renoveerida maja fassaad (seda eelkõige välimuse pärast - tehniliselt on mõlemad siiamaani korras), milleks iga korter võiks arvestada selle 3...4 aasta jooksul orienteeruvalt 5000...10000 eurot (kas ühistu laenumaksetena või oma remondifondi vahenditest). Selles on olemas ka majaelanike üksmeel. Tööde organiseerimist on müüja nõus aitama. 

 

Jooksvad kommunaalkulud 20...30 EUR/kuus + küte. 

 

Helista, küsi lisa ja läheme vaatama!

 Osa

Facebook   Piiksuma

 Omadused

baasi info

Toad: 4

Objekti iseloomustus

Korrus: 2
Ehitatud: 1936
Korruste arv: 2

 Asukoht

  Reelika Tammemäe

  Küsi Üksikasjalikumalt

Palun sisesta sümbolid pildilt allpool väljale

 Seotud omadused

Omadusi sama vara liik
ID 40, Müüa korter heas olukorras
Müük 58.800 €
Peterburi tee 26, Lasnamäe, Harjumaa
ID 41, Müüa maja Pööningi.Raasiku vald.
Müük 120.000 €
Pööningi.Raasiku vald., Harjumaa
ID 47, Tallinn, Lasnamäe, Narva mnt 128
Müük 139.900 €
Tallinn, Lasnamäe, Narva mnt 128, Lasnamäe, Harjumaa
ID 48, Tallinn, Kesklinn, Komeedi 14
Müük 184.500 €
Tallinn, Kesklinn, Komeedi 14, Kesklinn, Harjumaa
ID 53, Rae vald, Assaku, Ööbiku tee 3
Müük 370.000 €
Rae vald, Assaku, Ööbiku tee 3, Assaku alevik, Harjumaa
ID 54, Müüa garaažiboks, Tallinn, Lasnamäe, Härma 12
Müük 6.900 €
Tallinn, Lasnamäe, Härma 12, Lasnamäe, Harjumaa