• Facebook
  • youtube
Sisene
Logida oma kontosse
Kasutaja nimi *
Salasõna *
Jäta mind meelde

ID142,  Реновированная 1-комнатная квартира в Маарду

Haigla, 7, Kõik piirkonnad, 74116, Harjumaa
  • Kategooria: Korter
  • Avaldatud: 14-05-2019 00:00:00
  • Pindala: 0 m²
  • Tubade arv: 1
  • Põrandad: 5
Ref # : ID142

Müük 35.000 €

Renoveeritud 1-toaline korter.

Korter on täielikult renoveeritud. Pärast renoveerimist ei elanud seal keegi. Korteris asendatud: aknad, veevarustus (kaasa arvatud kõik püstikud kogu majas), paigaldatud uued radiaatorid, kõik elektrika asendatud.Paigaldatud uued veearvestid.Korteris on paigaldatud ka tugevdatud uks.Katus peale kapitaalremonti.Seina on soojendatud.
Sissepääs remonditud. Hoovis on videovalve. Majas on tugev korterelamu. Kasutatusel on kelder (ainult mittesüttivate asjadeks ).
Madalad kommunaalmaksed: suvel 50 eurot ja talvel 90. Head vaiksed naabrid, arenenud infrastruktuur.Maja juures on uus mänguväljak, lähedal on kaubanduskeskused, pangandusasutused, kirik, koolid, lasteaiad, kohvikud ja restoranid, bassein. Bussipeatus on 50 meetri kaugusel. Korter on vaba ja ootab uut omanikku. Kõik, mis vaja on jalutuskäigu kaugusel. Turuhinna eest Te saate oma renoveeritud korter (mitte ühiskorter või ühiselamu). Sõit autoga Tallinna piirist Maarduni kestab 10 minutit. Maardust kuni Tallinna kesklinnani jõuate 25 minutiga. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Suurepärane hinna ja kvaliteedi seos.Maardu läheduses on palju rohelust. See on vaikne ja turvaline koht elamiseks.
Suhteliselt lähedal on meri (2,4 km) ja Maardu järv. See on ideaalne koht neile, kes soovivad elada keskuses, kuid samal ajal hindavad looduse lähedust. Maardusse on mugav sõita ühistranspordiga. Bussid (100, 101, 203, 209, 210, 221, 285, 286, 288) regulaarselt käivad alguspunktist Tallinna kesklinnast.Tasuta parkimine tänaval.Maja lähedal on Maardu turg , Maxima XX, park. Korter jääb kasutamata: nurgasdiivan, köögilaud ja toolid, mikrolaineahi.
Kauplemis võimalus. Kui ma ei vasta või ei ole ühendust, siis kirjutage palun vibeerisse, watsapi (normeerita tööpäev)

Omadused

baasi info

Tubade arv: 1

Objekti iseloomustus

Katus: после капитального ремонта
Korrus: 5
Korruste arv: 5
Üldpindala (m2): 23
Üldkasutatavad mugavused
Bassein
Linna välimus
Haridus
Tasuta parkla
Turvalisus
Valvesignalisatsioon

Asukoht

KINNISVARA OMANIK: Mark Chyzhevskyi
Haigla, 7, Harjumaa
  • : +37258610753
  • mediamark13@gmail.com